Skip to content

BlackBerry Passport SQW100-1 Smartphone

RGY181LW

Техніка безпеки

Перед тим, як почати користування смартфоном BlackBerry (далі «смартфон»), ознайомтеся з правилами техніки безпеки та нормативною інформацією, наведеними у цьому документі. Зберігайте цей документ у безпечному місці для подальшої довідки.

У деяких країнах можуть бути обмеження стосовно використання пристроїв із технологією Bluetooth та безпроводових пристроїв із програмним забезпеченням для шифрування сигналу. Дізнайтеся про такі обмеження у місцевих органах влади.

Найновіші відомості про виріб і техніку безпеки можна знайти на веб-сайті www.blackberry.com/safety.

Найновішу інформацію про гарантію можна знайти на веб-сайті www.blackberry.com/legal.

Важливі заходи безпеки

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Використовуйте зі смартфоном лише схвалені батареї та зарядні пристрої. Використання батарей або зарядних пристроїв, не схвалених компанією BlackBerry, може спричинити пожежу або вибух, що, відповідно, може призвести до важкої травми, смерті чи майнових збитків.

Користуйтеся лише схваленими чохлами BlackBerry. Використання чохлів, не схвалених компанією BlackBerry може призвести до перевищення норми впливу радіочастотного випромінювання від смартфону.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Тримайте смартфон на відстані щонайменше 1,5 см (0,59 дюйма) від тіла. Під час носіння смартфону на тілі використовуйте лише аксесуари, обладнані вшитим затискачем на ремінь, якщо ж аксесуари не постачаються компанією BlackBerry, переконайтеся, що вони не містять металевих елементів. У разі недотримання цих вимог смартфон може перевищувати встановлені норми впливу радіочастотного випромінювання. Науковці продовжують вивчати питання щодо довгострокового впливу на здоров’я у разі перевищення встановлених норм впливу радіочастотного випромінювання.

Докладніше про відповідність цього смартфону рекомендаціям щодо радіочастотного випромінювання, встановленим Федеральною комісією зв’язку (FCC) США, дивіться на веб-сайті www.fcc.gov/oet/ea/fccid за ідентифікатором FCC для вашого смартфону, наведеним у списку нижче. Ідентифікатор FCC вказано на задній панелі смартфону.

 • Смартфон BlackBerry Passport SQW100-1 (номер моделі RGY181LW): FCC ID L6ARGY180LW
На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Ваш смартфон призначений для експлуатації за температури від 0 до 35 °C (від 32 до 95 °F). Використання смартфону за температури, що відрізняється від рекомендованого діапазону, може призвести до пошкодження смартфону або літій-іонної батареї.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Не покладайтеся на смартфон для виклику екстрених служб. Покриття бездротових мереж, потрібне для здійснення екстрених викликів або надсилання повідомлень, доступне не у всіх місцях, і виклик на такі номери екстрених служб (наприклад, 911, 112 чи 999) не всюди можливий.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Смартфон та аксесуари до нього не призначені для використання дітьми. Якщо ви дозволяєте дитині брати смартфон або аксесуари до нього чи користуватися ними, завжди стежте за дитиною. У смартфоні є дрібні деталі, які можуть становити небезпеку задушення.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Тримайте смартфон на відстані від пристроїв медичного призначення, у тому числі від кардіостимуляторів і слухових апаратів, оскільки він може спричинити порушення в їх роботі та завдати серйозної шкоди вашому здоров’ю чи здоров’ю інших осіб, або навіть спричинити смерть.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Не допускайте контакту смартфону з рідинами, оскільки це може стати причиною короткого замикання, пожежі або ураження електричним струмом.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Ніколи не підносьте смартфон близько до вуха, якщо на смартфоні активовано режим гучномовця. Це може спричинити серйозне й незворотне ушкодження органів слуху.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Під впливом мерехтіння світла на екрані смартфону можуть виникати епілептичні напади або тимчасова втрата притомності, що може становити загрозу для вас чи інших людей. Якщо внаслідок користування смартфоном у вас або в інших осіб поруч виникають симптоми дезорієнтації, втрати сприйняття, м’язові скорочення, конвульсії чи мимовільні рухи, негайно припиніть користуватися смартфоном та зверніться до лікаря. Світлодіодний індикатор сповіщення розташований на передній панелі смартфону у верхньому правому куті. Якщо вашу модель смартфону обладнано камерою, отвір світлодіодного спалаху камери розташований позаду на смартфоні над об’єктивом камери або праворуч від нього. Якщо ви маєте схильність до епілептичних нападів або тимчасових втрат притомності, зверніться по консультацію до свого лікаря, перш ніж користуватися смартфоном.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Не користуйтеся смартфоном під час керування автомобілем, якщо законом заборонено користуватися смартфоном в режимі «вільні руки». Користування смартфоном під час керування автомобілем підвищує для вас і для інших людей поблизу ризик нещасного випадку, що може спричинити важкі травми, смерть або майнові збитки.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Не користуйтеся смартфоном в умовах сильної загазованості, оскільки це може спричинити пожежу або вибух.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Не викидайте смартфон у вогонь, тому що це може призвести до вибуху та важких травм, смерті або майнових збитків.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Вимикайте смартфон на борту літака. Користування смартфоном на борту літака може негативно впливати на роботу приладів, засобів зв’язку та керування повітряним судном, блокувати мережу, створювати інші небезпечні перешкоди для роботи літака, екіпажу та пасажирів; це також може бути протизаконним.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Смартфони іскронебезпечні, тому ними не можна користуватися в умовах концентрації вибухонебезпечного газу або пилу, а також поблизу інших вибухонебезпечних речовин. Іскри в таких умовах можуть спричинити вибух або займання та призвести до пошкодження майна, травмування чи загибелі людей.

Безпека користування смартфоном

 • Не ставте на смартфон важкі предмети.
 • Не намагайтеся модифікувати чи ремонтувати свій смартфон.
 • Не накривайте отвори смартфону і не намагайтеся вставляти туди сторонні предмети, якщо це не рекомендовано в документації до смартфону, що надається компанією BlackBerry. Такі дії можуть спричинити коротке замикання, пожежу або ураження електричним струмом.
 • Не торкайтеся екрана гострими предметами.
 • Не натискайте надто сильно на екран.
 • Не користуйтеся смартфоном або аксесуарами до смартфону біля води (наприклад, біля ванни чи умивальника, у сирих приміщеннях або біля басейну).
 • Не кладіть смартфон або аксесуари до смартфону на нестійку поверхню. Смартфон або аксесуари до смартфону можуть упасти та спричинити серйозне травмування людей або значне пошкодження самого смартфону чи аксесуара.
 • Екран смартфону виготовлено зі скла. У разі падіння телефону чи надмірного натискання на нього скло може тріснути чи відколотися. Якщо таке станеться, не торкайтеся до скла, поки екран не буде відремонтовано.
 • Користуючись смартфоном, регулярно робіть перерви. Якщо під час користування смартфоном ви відчуватимете будь-який дискомфорт в області шиї, плечей, рук, зап’ястків, кистей рук (зокрема, у пальцях) або в інших частинах тіла, негайно припиніть ним користуватися. Якщо дискомфорт не зникне, зверніться до лікаря.
ОБЕРЕЖНО:
У смартфоні використовується світлодіодним лазерний пристрій класу 1. Використання елементів керування та налаштувань або виконання процедур, що відрізняються від описаних у дизайні виробу/тестуванні, можуть призвести до небезпечного впливу світлодіодного лазерного випромінювання.

Техніка безпеки для роботи з електропристроями

Charge the smartphone using only charging accessories provided by BlackBerry or specifically approved by BlackBerry for use with this smartphone. Do not use charging accessories that do not comply with CTIA Certification Requirements for Battery System Compliance to IEEE Std 1725, as they might present a risk of fire, explosion, battery leakage, or other hazard, which could cause serious harm, death, or property loss, and might invalidate any warranty.

Approved charging accessory models for the BlackBerry Passport smartphone

Charging cables: HDW-50071-001, HDW-50071-002, HDW-50071-003, HDW-50071-004, HDW-51800-001, HDW-51800-002, HDW-59105-001, HDW-62449-001, HDW-62449-002

AC chargers: HDW-58920-001, HDW-58921-001, HDW-58922-001, HDW-58923-001, HDW-58924-001, HDW-58925-001, HDW-58926-001

Battery chargers: HDW-54535-001

Use the charging accessories provided with the smartphone or any other BlackBerry approved charging accessories only from the type of power source indicated on the marking label. Before you use any power supply, verify that the mains voltage is in accordance with the voltage printed on the power supply. Connect the smartphone only to CTIA certified adapters, products that bear the USB-IF logo, or products that have completed the USB-IF compliance program.

Не перенавантажуйте розетки, продовжувачі або розгалужувачі, оскільки це може призвести до пожежі чи ураження електричним струмом. Щоб зменшити ризик пошкодження шнура живлення та штепселя, під час відключення зарядного пристрою від розетки або розгалужувача тягніть за штепсель, а не за шнур.

Не допускайте ставання на шнур живлення або протикання шнуру, зокрема біля розгалужувачів та в місцях, де шнур живлення підключається до смартфону. Завжди розташуйте шнур живлення таким чином, щоб не створювати для інших осіб ризик травм, зокрема перечеплення або удушення. Відключайте зарядні пристрої від розетки під час грози або коли плануєте не користуватися ними тривалий час. Не користуйтеся зарядними пристроями на вулиці або в місцях, не захищених від опадів.

Докладніше про підключення до джерела живлення читайте в документації, яка додається до смартфону.

Щоб придбати аксесуари для свого смартфону , зверніться до свого постачальника послуг бездротового зв’язку або відвідайте веб-сайт www.shopblackberry.com.

Безпека використання батареї

У смартфоні використовується незнімна літій-іонна батарея. Не намагайтеся витягти батарею. Виймання батареї призведе до скасування обмеженої гарантії на смартфон, а також може призвести до пошкодження батареї.

У разі неналежного користування батарея може спричинити пожежу, вибух, хімічні опіки тощо. Не піддавайте батарею дії рідин. Не нагрівайте батарею до температури вище 60 °C (140 °F). Нагрівання батареї до температури вище 60 °C (140 °F) може стати причиною займання або вибуху батареї.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Не піддавайте смартфон та батарею дії вогню та зовнішніх джерел тепла, таких як кухонні плити, варильні поверхні, опалювальні пристрої або печі, адже це може стати причиною пожежі або вибуху.

На цій схемі зображено елементи, описані в тексті нижче.

Не намагайтеся вставляти до батареї сторонні предмети. Не відновлюйте, не розбирайте, не розчавлюйте, не проколюйте, не згинайте, не розрізайте батарею та не змінюйте її конструкцію. Якщо конструкцію батареї було змінено або її було відновлено, розібрано, розчавлено або проколото, негайно припиніть користуватися нею.

Уникайте короткого замикання батареї та контакту металевих предметів чи провідників із полюсами батареї.

ОБЕРЕЖНО:
Не намагайтеся витягти батарею.Для використання зі смартфонами компанія BlackBerry рекомендує батареї, що відповідають стандарту IEEE Std 1725. Використання будь-яких інших акумуляторів може спричинити пожежу, вибух, витікання рідини з батареї тощо. Обов’язково утилізуйте відпрацьовані батареї згідно з інструкціями, наведеними у цьому документі.
Піктограма «Відсутня батарея» Піктограма «Помилка батареї»

Коли на смартфоні відображається одна з цих піктограм, це означає, що сталася помилка батареї або помилка підключення батареї. Передайте смартфон кваліфікованим технічним спеціалістам для ремонту.

Безпека під час керування автомобілем та пішого пересування

Не користуйтеся смартфоном під час керування автомобілем. Повністю зосередьтеся на керуванні автомобілем; безпека на дорозі – це ваша основна відповідальність. Ви відповідаєте за знання та дотримання законів і нормативно-правових актів, які стосуються користування безпроводовими пристроями в регіонах, де ви пересуваєтеся автомобілем.

Покладіть смартфон в надійне місце перш ніж починати рух. Якщо вашу машину обладнано подушкою безпеки, не кладіть смартфон або будь-які аксесуари над нею чи в зоні її розгортання. У разі розкриття подушки безпеки за таких умов можливі важкі травми.

Радіочастотні сигнали можуть вплинути на роботу неправильно встановлених чи недостатньо екранованих електронних систем в автомобілі. Із питаннями щодо свого автомобіля звертайтеся до його виробника або дилера. Якщо в автомобілі встановлено додаткове обладнання, слід також проконсультуватися з виробником цього обладнання щодо впливу радіочастотних сигналів.

Не користуйтеся смартфоном на ходу або під час заняття, яке вимагає повного зосередження. Неуважне ставлення до дорожнього руху або створення інших небезпечних для пішохода ситуацій може призвести до важкої травми, смерті чи майнових збитків.

Аксесуари

Користуйтеся лише аксесуарами, схваленими компанією BlackBerry для використання з цією моделлю смартфону. Використання не схвалених аксесуарів може призвести до скасування дозволу на використання смартфону або гарантії на нього, а також може спричинити несправність смартфону та небезпеку для користувача.

Поради щодо носіння: Смартфон може постачатися без ремінного чохла (або іншого аксесуара для носіння на тілі). Якщо ви носите смартфон на тілі, завжди носіть його у спеціальному чохлі для смартфону, який постачається або схвалений компанією BlackBerry і має вшитий затискач на ремінь. Якщо ви не користуєтеся чохлом із вшитим затискачем на ремінь, який постачається або схвалений компанією BlackBerry для носіння такої моделі смартфону, тримайте смартфон на відстані щонайменше 15 мм (0,59 дюйма) від тіла під час передачі сигналу смартфоном. Під час користування будь-якими функціями смартфону, пов’язаними з передаванням даних (наприклад, електронною поштою, PIN-повідомленнями, MMS-повідомленнями або браузером), як із USB-кабелем, так і без нього, тримайте смартфон на відстані щонайменше 15 мм (0,59 дюйма) від тіла. Використання аксесуарів, які не постачаються або не схвалені компанією BlackBerry, може призвести до перевищення смартфоном рекомендованих норм радіочастотного випромінювання. Науковці продовжують вивчати питання довгострокового впливу на здоров’я у разі перевищення встановлених норм впливу радіочастотного випромінювання. Докладніше про норми радіочастотного випромінювання читайте в розділі «Відомості про відповідність стандартам» у цьому документі.

Більшість схвалених аксесуарів BlackBerry для носіння смартфонів (наприклад, чохли, сумки та ін.) мають вшиті магніти. Не тримайте предмети з магнітними стрічками, зокрема платіжні або кредитні картки, картки-ключі до готельних номерів, телефонні карти тощо поблизу аксесуарів для носіння. Магніт може пошкодити або знищити дані, які зберігаються на магнітній стрічці.

Магнітометр

У вашому смартфоні встановлено магнітометр. Магнітометр використовується деякими застосунками, наприклад, застосунком Compass (Компас). Магніти або предмети, що містять магніти, зокрема чохли з магнітними застібками, навушники або монітори, можуть негативно впливати на точність роботи магнітометра. Щоб визначити своє місцеперебування, зокрема в екстрених ситуаціях, не покладайтеся на застосунки, для роботи яких використовується магнітометр.

Мультимедійні функції

У певних юрисдикціях можуть діяти заборони чи обмеження на використання тих чи інших функцій смартфону. Під час використання смартфону для фотозйомки, обробки чи використання зображень дотримуйтеся всіх законів, правил, процедур і політик, які можуть діяти у вашій юрисдикції, зокрема, але не виключно, всіх чинних законів про захист авторських прав, таємниці особистого життя, комерційних таємниць або безпеки. Поважайте особисті права інших людей. Умови захисту авторських прав можуть забороняти копіювання, редагування, передавання або пересилання деяких зображень, музичних файлів (у тому числі сигналів дзвінків) або іншого вмісту.

Аудіофайли: Прослуховування аудіофайлів на високій гучності, особливо в навушниках, може призвести до незворотного погіршення слуху. Не збільшуйте гучність звуку в навушниках, щоб заглушити навколишні шуми. Якщо у вас часом дзвенить у вухах або ви чуєте розмови приглушено, зверніться до лікаря.

Попереджувальне зображення щодо втрати слуху.

Камера: Якщо смартфон обладнаний камерою, не спрямовуйте камеру безпосередньо на сонце або інше джерело яскравого світла. Це може призвести до серйозного ушкодження очей або пошкодження смартфону . Фотографуючи інших людей зі спалахом, тримайте світлодіодний спалах камери на відстані не менше 50 см (19,69 дюйма) від очей людини, яку фотографуєте.

Антена

Використовуйте лише вмонтовану антену, яка додається. Несанкціоновані модифікації антени або приєднання додаткової антени можуть пошкодити смартфон та спричинити порушення рекомендацій Федеральної комісії зв’язку США (FCC).

Перешкоди для роботи електронного обладнання

Більшість сучасних електронних пристроїв екрановані від радіочастотних сигналів. Проте деякі електронні пристрої можуть бути не захищені від радіочастотних сигналів смартфону.

Кардіостимулятори: Порадьтеся з лікарем або виробником кардіостимулятора, якщо у вас виникають питання щодо впливу радіочастотних сигналів на роботу кардіостимулятора. Переконайтеся, що ви користуєтеся смартфоном з дотриманням правил техніки безпеки, визначених саме для вашого кардіостимулятора, зокрема таких правил: завжди тримайте смартфон на відстані більше 20 см (7,88 дюйма) від кардіостимулятора, коли смартфон увімкнено; не носіть смартфон у нагрудній кишені; користуючись телефоном у смартфоні для здійснення та отримання викликів, тримайте його біля вуха з протилежного боку від кардіостимулятора, щоб зменшити до мінімуму можливі перешкоди. Якщо у вас є підстави вважати, що перешкоди виникають, негайно вимкніть усі безпроводові підключення смартфону, припиніть користуватися смартфоном та зверніться до лікаря.

Слухові апарати: деякі цифрові безпроводові пристрої можуть створювати перешкоди для роботи слухових апаратів. У разі виникнення перешкод зверніться до свого постачальника послуг безпроводового зв’язку або виробника вашого слухового апарата з метою обговорити інші можливі варіанти.

Смартфон обладнано магнітометром, який використовується деякими застосунками, наприклад, застосунком «Компас». Якщо застосунок, який використовує магнітометр, створює перешкоди для роботи вашого слухового апарата, закрийте цей застосунок.

Інші пристрої медичного призначення: Якщо ви користуєтеся іншими індивідуальними пристроями медичного призначення, зверніться до виробника такого медичного пристрою та дізнайтеся, наскільки пристрій екранований від впливу зовнішнього радіочастотного випромінювання. Ваш лікар може допомогти вам отримати таку інформацію.

Медичні установи: Вимикайте всі безпроводові підключення смартфону в медичних установах, якщо в них розміщено відповідні вимоги. У лікарнях або медичних установах може використовуватися обладнання, чутливе до впливу зовнішнього радіочастотного випромінювання.

Літаки: вимоги Федерального авіаційного управління (FAA) та Федеральної комісії зв’язку (FCC) США забороняють використання радіосигналів безпроводових пристроїв під час польоту. Перш ніж піднятися на борт літака, вимикайте всі безпроводові підключення смартфону. Достеменно невідомо, який вплив можуть спричинити ввімкнені у салоні літака безпроводові підключення смартфону. Таке використання може негативно впливати на роботу приладів, засобів зв’язку та керування повітряним судном, блокувати мережу, створювати інші небезпечні перешкоди для роботи літака; це також може бути протизаконним. Згідно з правилами використання електронних пристроїв на борту літака вимикайте всі безпроводові підключення смартфону та користуйтеся лише тими застосунками, для роботи яких не потрібен радіозв’язок.

Використання в зонах підвищеної небезпеки

Смартфон іскронебезпечний, тому ним не можна користуватися в зонах підвищеної небезпеки, де можна використовувати лише іскробезпечні пристрої, у тому числі, але не виключно, в умовах сильної загазованості або вибухонебезпечної запиленості, в роботі ядерних установок, служб повітряної навігації чи зв’язку, диспетчерських служб повітряного руху, систем життєзабезпечення або бойових комплексів.

Вибухонебезпечні середовища: Перебуваючи у вибухонебезпечному середовищі, слід вимкнути всі безпроводові підключення смартфону та виконувати всі вимоги спеціальних знаків і вказівки персоналу. Іскри в таких умовах можуть спричинити вибух або займання та призвести до травмування чи навіть загибелі людей.

Часто, проте не завжди, місця з вибухонебезпечним середовищем обладнано відповідними знаками. До таких місць належать автозаправні станції, відділення під палубами моторних човнів, об’єкти транспортування або зберігання пального чи хімічних речовин, транспортні засоби на зрідженому газі (наприклад, пропані чи бутані), місця з високою концентрацією хімічних речовин або часток пилу, зерна чи металічного порошку в повітрі, а також усі інші місця, в яких зазвичай вимагається вимикати двигун автомобіля.

Не користуйтеся телефоном у смартфоні, щоб повідомити про витік газу, перебуваючи безпосередньо біля місця витоку. Якщо у смартфоні працює телефон, слід відійти на безпечну відстань і зателефонувати.

Місця проведення вибухових робіт: Перебуваючи в місці проведення вибухових робіт або в місці, де потрібно вимикати всі засоби двостороннього радіозв’язку, вимкніть усі безпроводові підключення на смартфоні та виконуйте всі вимоги спеціальних знаків і вказівки персоналу для уникнення втручання у процес вибухових робіт.

Температура експлуатації та зберігання

Смартфон і зарядний пристрій до нього призначені для експлуатації та зберігання за температури, указаної нижче:

Експлуатація смартфону: від 0 до 35 °C (від 32 до 95 °F)

Зберігання смартфону (до 3 місяців): від -20 до 35 °C (від -4 до 95 °F)

Зберігання смартфону (понад 3 місяці): від 22 до 28 °C (від 71,6 до 82,4 °F)

Експлуатація зарядного пристрою: від 0 до 35°C (від 32 до 95°F)

Зберігання зарядного пристрою: від -30 до 75°C (від -22 до 167°F)

Використання або зберігання смартфону або аксесуарів до смартфону за температури, що відрізняється від рекомендованого діапазону, може призвести до важких травм або навіть смерті, а також може спричинити пошкодження смартфону, аксесуарів до смартфону або літій-іонної батареї.

Тримайте смартфон та аксесуари для смартфону на відстані від джерел тепла, зокрема, радіаторів, вихідних решіток систем обігріву, печей або інших пристроїв (у тому числі акустичних підсилювачів), які випромінюють тепло. Якщо ви не плануєте користуватися смартфоном понад два тижні, вимкніть живлення.

Чищення та ремонт смартфону

Чищення: Не використовуйте рідини, аерозольні засоби для чищення або розчинники для чищення смартфону або аксесуарів для смартфону, у тому числі батареї. Чистьте пристрій лише м’якою сухою ганчіркою. Перед чищенням смартфону або аксесуарів для заряджання відключіть усі кабелі від комп’ютера та відключіть зарядний пристрій від електричної розетки.

Ремонт: не намагайтеся розбирати смартфон або зарядний пристрій для нього, змінювати їхню конструкцію або виконувати технічне обслуговування самостійно. Не намагайтеся замінити незнімну батарею. Ремонт смартфону та заміну батареї або зарядних пристроїв можуть здійснювати лише кваліфіковані технічні спеціалісти. Використовуйте лише батарею, рекомендовану компанією BlackBerry для використання конкретно з вашою моделлю смартфону.

У разі виникнення будь-якої з перелічених нижче ситуацій від’єднайте кабель живлення від комп’ютера або розетки та передайте смартфон або зарядний пристрій кваліфікованим технічним спеціалістам для ремонту:
 • кабель живлення, штепсель або рознім пошкоджено;
 • у смартфон або зарядний пристрій потрапила рідина або сторонні предмети;
 • смартфон або зарядний пристрій потрапив під дощ або у воду;
 • смартфон або зарядний пристрій сильно нагрівається;
 • смартфон або зарядний пристрій упав або зазнав пошкодження в інший спосіб;
 • смартфон або зарядний пристрій не працює належним чином, незважаючи на виконання всіх вказівок у документації для користувача;
 • робочі показники смартфону або зарядного пристрою суттєво змінилися.

Щоб зменшити ризик пожежі або враження електричним струмом, використовуйте тільки ті елементи керування, які описано в документації користувача для смартфону. Неналежне використання інших елементів керування може призвести до пошкодження смартфону, зарядного пристрою або інших аксесуарів, і нерідко для повернення їх до робочого стану може бути потрібна тривала робота кваліфікованого техніка.

Недотримання всіх вказівок щодо техніки безпеки, викладених у документації користувача для смартфону призведе до скасування дії Обмеженої гарантії, а також може бути причиною призупинення або відмови в обслуговуванні та/або судового позову проти порушника.

Утилізація смартфону та батареї

Зображення закресленого кошика для сміття

Не кидайте смартфон або батарею від нього до контейнерів для побутових відходів або у вогонь.

Зображення логотипу переробки

Переробка смартфону та його батареї можлива у сервісних центрах. Цей символ не вказує на використання перероблених матеріалів.

Отримати інформацію щодо утилізації батареї можна за номером 1-800-822-8837

У США і Канаді утилізувати смартфон та батарею можна за програмою Call2Recycle. Докладнішу інформацію для США шукайте на веб-сайті www.call2recycle.org, для Канади – www.call2recycle.ca.

Інформацію про те, як повернути смартфон і аксесуари до нього до компанії BlackBerry для переробки та безпечної утилізації, можна отримати, відкривши браузер на комп'ютері та перейшовши за адресою www.blackberry.com/recycling або https://tradeup.blackberry.com. Програми переробки та обміну на іншу продукцію доступні не в усіх регіонах.

Якщо такі програми не пропонуються у вашому регіоні, зверніться до місцевих органів влади за інформацією щодо нормативних актів, які визначають правила утилізації електроніки.

Утилізуйте смартфон та батарею до нього згідно з вимогами законів і нормативних актів, які регулюють питання утилізації таких елементів живлення у вашому регіоні.

Відомості про відповідність стандартам

Дія радіочастотних сигналів

Смартфон містить радіопередавач і приймач малої потужності. Його конструкція відповідає рекомендаціям та обмеженням Федеральної комісії зв’язку (FCC) США, Міністерства промисловості (IC) Канади та Ради Європейського Союзу, а також іншим відповідним міжнародним нормам щодо безпечних рівнів радіочастотного випромінювання для безпроводових пристроїв. Ці рекомендації розроблено незалежними науковими експертами, урядами та організаціями, зокрема Американським національним інститутом стандартів (IEEE), Національною радою США з питань радіаційного захисту та вимірювань (NCRP) та Міжнародною комісією з питань захисту від неіонізуючого випромінювання (ICNIRP).

Для забезпечення дотримання рекомендацій Федеральної комісії зв’язку (FCC) США, Міністерства промисловості Канади (IC), Ради Європейського Союзу, а також інших чинних міжнародних рекомендацій та обмежень щодо впливу радіочастотних сигналів тримайте смартфон на відстані щонайменше 1,5 см (0,59 дюйма) від тіла. Якщо ви носите смартфон на тілі, використовуйте лише аксесуари, обладнані вшитим затискачем на ремінь, які постачаються або схвалені компанією BlackBerry. Якщо ви користуєтеся чохлом для носіння на тілі, який не постачається компанією BlackBerry, упевніться, що чохол не містить металевих елементів, і тримайте смартфон на відстані щонайменше 1,5 см (0,59 дюйма) від тіла.

Для зменшення впливу радіочастотного випромінювання: (i) користуйтеся смартфоном у місцях, де наявний потужний сигнал безпроводового зв’язку; (ii) користуйтеся пристроями «вільні руки»; та (iii) скоротіть тривалість розмов телефоном або замість дзвінка надішліть повідомлення електронною поштою, текстове повідомлення або повідомлення BBM.

Дані про питомий коефіцієнт поглинання випромінювання

ЦЕЙ ПРИСТРІЙ БЕЗПРОВОДОВОГО ЗВ’ЯЗКУ ВІДПОВІДАЄ УРЯДОВИМ ВИМОГАМ ЩОДО ВПЛИВУ РАДІОХВИЛЬ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ, ВІДПОВІДНО ДО ВІДОМОСТЕЙ У ЦЬОМУ РОЗДІЛІ.

Смартфон розроблено та виготовлено з урахуванням допустимих рівнів випромінювання радіочастотної (РЧ) енергії, встановлених Федеральною комісією зв’язку уряду США (FCC) і рекомендованих Радою Європейського Союзу за умов використання, викладених у попередньому розділі. Ці обмеження становлять частину загальних рекомендацій і встановлюють дозволені рівні впливу РЧ енергії для населення. Рекомендації ґрунтуються на стандартах, розроблених незалежними науковими організаціями в результаті регулярних і ретельних наукових досліджень. Рівень випромінювання для пристроїв безпроводового зв’язку позначається величиною, відомою як питомий коефіцієнт поглинання, або SAR (Specific Absorption Rate). Граничне значення SAR, встановлене Федеральною комісією зв’язку (FCC) США, – 1,6 Вт/кг*. Граничне значення SAR, рекомендоване Радою Євросоюзу, – 2,0 Вт/кг**. Визначення рівня SAR проводиться для стандартних робочих положень пристрою, визначених Федеральною комісією зв’язку (FCC) США, коли пристрій передає радіосигнали з максимальною потужністю в усіх частотних діапазонах, що перевіряються. Хоча значення SAR визначається за максимальної потужності, фактичний рівень SAR пристрою під час роботи може бути значно нижчий за максимальне значення. Адже пристрій може змінювати рівень вихідної потужності, використовуючи лише необхідний рівень потужності для з’єднання з мережею. Загалом, що ближче ви перебуваєте до антени станції безпроводового зв’язку, то менша вихідна потужність.

Нижче представлено найвище значення SAR для цього смартфону, визначене в результаті вимірювання для використання біля вуха:

Смартфон

SAR (Вт/кг) на 1 г (FCC/IC)

SAR (Вт/кг) на 1 г (Індія)

SAR (Вт/кг) на 10 г (R&TTE)

Смартфон BlackBerry Passport SQW100-1 (номер моделі RGY181LW)

0,58

0,50

0,33

Найвище зафіксоване значення SAR (питомого коефіцієнта поглинання) для цього смартфону, визначене в результаті вимірювання як із використанням чохла із вшитим затискачем на ремінь, схваленим BlackBerry, так і на відстані 1,5 см (0,59 дюйма) від тіла:

Смартфон

SAR (Вт/кг) на 1 г (FCC/IC)

SAR (Вт/кг) на 1 г (Індія)

SAR (Вт/кг) на 10 г (R&TTE)

Смартфон BlackBerry Passport SQW100-1 (номер моделі RGY181LW)

1,45

1,18

0,49

Коли увімкнено режим мобільної точки доступу, найвище значення SAR для цього смартфону становить:

Смартфон

SAR (Вт/кг) на 1 г (FCC/IC)

Смартфон BlackBerry Passport SQW100-1 (номер моделі RGY181LW)

1,44

Результати вимірювань, коли ви носите виріб на тілі (із дотриманням рекомендацій щодо відстаней), різняться для різних моделей безпроводових пристроїв (зокрема, смартфонів) та залежать від наявних аксесуарів і діючих вимог Федеральної комісії зв’язку (FCC) США, Міністерства промисловості Канади (IC) та Ради Європейського Союзу.

Федеральна комісія зв’язку (FCC) США схвалила цю модель смартфону як таку, що відповідає рекомендаціям Федеральної комісії зв’язку щодо радіовипромінювання за всіма зафіксованими значеннями SAR за умов використання смартфону, як вказано у цьому розділі. Відомості про рівні SAR для цього смартфону заобліковані Федеральною комісією зв’язку (FCC) США, і їх можна знайти в розділі «Display Grant» (Показати схвалені) на сайті www.fcc.gov/oet/ea за наведеним нижче ідентифікатором FCC для вашого смартфону .

Смартфон

Ідентифікатор FCC

Смартфон BlackBerry Passport SQW100-1 (номер моделі RGY181LW)

L6ARGY180LW

Докладні відомості про SAR можна знайти на веб-сайті за адресою www.ctia.org (CTIA - The Wireless Association) або www.tele.soumu.go.jp/e/index.htm (Бюро телекомунікацій Міністерства внутрішніх справ і зв’язку).

___________________________________

* У Сполучених Штатах і Канаді обмеження SAR (питомого коефіцієнта поглинання) для мобільних пристроїв для загального використання становить 1,6 Вт/кг у середньому розрахунку на 1 г тканини для голови чи тіла (4,0 Вт/кг у середньому розрахунку на 10 г тканини для кінцівок – долонь, передпліч, гомілок та стіп).

** У Європі обмеження SAR (питомого коефіцієнта поглинання) для мобільних пристроїв для загального використання становить 2,0 Вт/кг у середньому розрахунку на 10 г тканини для голови чи тіла (4,0 Вт/кг у середньому розрахунку на 10 г тканини для кінцівок – долонь, передпліч, гомілок та стіп). Дослідження свідчать, що в цьому стандарті передбачено значний запас безпеки для додаткового захисту населення та врахування можливих відмінностей у методиках вимірювання.

Заява про відповідність вимогам Федеральної комісії зв’язку США (FCC)

Правила FCC, клас В, частина 15

Цей смартфон відповідає частині 15 Правил Федеральної комісії зв’язку. Пристроєм можна користуватися за умови дотримання таких двох вимог: (1) смартфон не має створювати шкідливих перешкод; (2) смартфон має приймати всі отримувані перешкоди, навіть такі, що можуть порушити нормальну роботу пристрою.

ОБЕРЕЖНО:
Внесення змін або модифікування пристрою, прямо не схвалене стороною, відповідальною за дотримання стандартів, може призвести до втрати користувачем права користуватися цим обладнанням.

У результаті перевірки цього обладнання було підтверджено його відповідність вимогам для цифрових пристроїв класу В згідно з Частиною 15 Правил FCC. Ці обмеження мають на меті забезпечити достатній захист від шкідливих перешкод у побутових умовах. Це обладнання створює, використовує та може випромінювати радіочастотну енергію та у разі встановлення та використання без дотримання інструкцій виробника може створювати перешкоди для радіозв’язку.

Проте немає гарантії, що такі перешкоди не виникатимуть у певному варіанті встановлення. Якщо обладнання створює перешкоди для прийому радіо- або телевізійного сигналу, що можна перевірити вмиканням і вимиканням обладнання, користувач може спробувати усунути перешкоди одним із таких способів: змінивши орієнтацію або розташування прийомної антени; збільшивши відстань між обладнанням і приймачем; підключивши обладнання до розетки в іншому електричному ланцюгу, ніж той, до якого підключено приймач; звернувшись по допомогу до дилера або досвідченого радіо- або телевізійного техніка.

Інформація для США стосовно вимог Федеральної комісії зв’язку (надалі «FCC») щодо сумісності слухових апаратів із безпроводовими пристроями

Використання безпроводових пристроїв поблизу слухових апаратів (а також кохлеарних імплантатів) може спричиняти шуми, чутні як дзижчання, гудіння або виття. Різні слухові апарати мають різні ступені чутливості до таких перешкод, і різні безпроводові пристрої також створюють різні за потужністю перешкоди.

У галузі безпроводових телефонів визначено рейтинги, покликані допомогти користувачам слухових апаратів у виборі безпроводових пристроїв, сумісних із їхніми слуховими апаратами. Рейтинги визначено не для всіх безпроводових пристроїв. Якщо безпроводовий пристрій має рейтинг сумісності, цей рейтинг зазначається на коробці разом з іншими відповідними позначеннями про дозволи та схвалення.

Рейтинг не є гарантією сумісності. Результат залежить від конкретного слухового апарата та ступеня втрати слуху в користувача. Якщо ваш слуховий апарат чутливий до перешкод, ви, можливо, не зможете користуватися безпроводовим пристроєм, незважаючи на рейтинг сумісності.

Щоб найкраще оцінити відповідність безпроводового пристрою вашим особистим потребам, варто порадитися зі своїм лікарем-отоларингологом і випробувати пристрій на сумісність зі слуховим апаратом.

Цей смартфон пройшов перевірку та отримав рейтинг сумісності зі слуховими апаратами для використання певних бездротових технологій смартфону. Проте в цьому смартфоні можуть використовуватися інші бездротові технології, які не було перевірено на можливість використання зі слуховими апаратами. Важливо ретельно випробувати різні функції смартфону для різних варіантів його розташування, щоб визначити, чи виникають звукові перешкоди, коли смартфон використовується зі слуховим апаратом або кохлеарним імплантатом. Інформацію про сумісність зі слуховими апаратами, а також про чинні політики повернення та обміну пристроїв ви можете отримати у свого постачальника послуг бездротового зв’язку.

Значення рейтингів

Рейтинги M: безпроводові пристрої з рейтингом M3 або M4 відповідають вимогам FCC та, вірогідно, створюють менше перешкод для роботи слухових апаратів порівняно з іншими безпроводовими пристроями, які не мають позначення. M4 – це кращий або вищий із двох рейтингів.

Рейтинги T: безпроводові пристрої з рейтингом T3 або T4 відповідають вимогам FCC та, вірогідно, більше придатні для використання зі слуховими апаратами з індукційними котушками (з «телефонним перемикачем» або «т-перемикачем») порівняно з безпроводовими пристроями, які не мають рейтингу. T4 – це кращий або вищий із двох рейтингів. (Не всі слухові апарати мають індукційні котушки).

Слухові апарати також можна перевірити на чутливість до перешкод такого типу. Виробник слухового апарату або отоларинголог можуть допомогти вам знайти результати перевірки для вашого слухового апарату. Що менша чутливість слухового апарату, то нижча ймовірність виникнення шумів від роботи безпроводових пристроїв.

Докладніше про заходи, вжиті FCC щодо сумісності слухових апаратів і безпроводових пристроїв, а також про інші дії FCC для забезпечення доступу до телекомунікаційних послуг для людей із обмеженими можливостями дивіться на веб-сайті www.fcc.gov/cgb/dro.

Сертифікація Міністерства промисловості Канади

Цей смартфон відповідає безліцензійним стандартам RSS Міністерства промисловості Канади. Смартфоном можна користуватися за умови дотримання таких вимог: (1) смартфон не має створювати перешкод; (2) смартфон має приймати всі перешкоди, навіть такі, що можуть порушити нормальну роботу смартфону.

Смартфон BlackBerry Passport SQW100-1 (номер моделі RGY181LW) відповідає стандартам Міністерства промисловості Канади RSS 102, RSS 130, RSS 132, RSS 133, RSS 139, RSS 199, RSS-GEN та RSS 210, номер сертифіката 2503A-RGY180LW.

Смартфон із робочим діапазоном частот 5150-5250 МГц дозволено використовувати лише всередині приміщень, щоб зменшити ризик шкідливих перешкод для роботи мобільних супутникових систем зі суміщеними каналами.

Максимальний коефіцієнт підсилення антени, дозволений для смартфонів у діапазонах 5250-5350 МГц і 5470-5725 МГц, має відповідати обмеженню еквівалентної потужності ізотропного випромінювання.

Максимальний коефіцієнт підсилення антени, дозволений для смартфонів у діапазоні 5725-5825 МГц, має відповідати обмеженню еквівалентної потужності ізотропного випромінювання відповідно для позиційної та непозиційної експлуатації.

Слід пам’ятати, що радари високої потужності визначаються як основні (тобто пріоритетні) користувачі діапазонів частот 5250-5350 МГц і 5650-5850 МГц, тому такі радари можуть створювати перешкоди та/або спричиняти пошкодження смартфонів LE-LAN.

Відповідність вимогам класу В

Цей смартфон відповідає обмеженням класу В щодо випромінювання радіошумів, викладеним у стандарті Міністерства промисловості Канади ICES-003 «Цифрові пристрої – обмеження та методика вимірювання» для обладнання, яке створює перешкоди.

Відповідність нормативним документам ЄС

Компанія BlackBerry заявляє, що цей смартфон відповідає основним вимогам та іншим відповідним положенням Директиви 1999/5/EC про радіо- та телекомунікаційне обладнання (R&TTE).

Смартфон BlackBerry Passport SQW100-1 (номер моделі RGY181LW): Маркування CE 0168

Декларацію про відповідність згідно з Директивою 1999/5/EC (HG № 88/2003) можна переглянути на веб-сайті www.blackberry.com/go/declarationofconformity.

Якщо смартфон обладнано модулем Wi-Fi, смартфоном можна користуватися в мережах Wi-Fi в усіх країнах-членах ЄС. Цим обладнанням можна користуватися в Туреччині.

У Офіційному журналі Європейського Союзу Рішенням Комісії від 12 лютого 2007 року вказано, що в діапазоні частот від 5,150 до 5,350 ГГц системи бездротового доступу (WAS), у тому числі локальні радіомережі (RLAN), можна використовувати лише всередині приміщень. Оскільки мережа створюється за допомогою бездротової точки доступу, яка є головним пристроєм, смартфон ніколи не ініціює створення мережі та не під’єднується до мереж без точки доступу в діапазоні частот від 5,150 до 5,350 ГГц.

Додаткові відомості про відповідність вимогам нормативних актів

Докладні відомості про відповідність вашого смартфону стандартам і вимогам регулятивних органів можна отримати в компанії BlackBerry.

Модуль лазерного сенсора, який використовується в цьому смартфоні, відповідає стандарту IEC/EN 60825-1 2007-03 ED 2.0 Міжнародної електротехнічної комісії (IEC).

Щоб подивитися ідентифікатор Федеральної комісії зв’язку США (FCC), номер сертифікату Міністерства промисловості (IC) Канади, модель та відомості про відповідність стандартам для смартфону, проведіть згори донизу на головному екрані. Торкніться Settings (Настройки) > About (Відомості) і виберіть у розкривному списку пункт Regulatory Approvals (Регулятивні схвалення).

Інформація про виріб: смартфон BlackBerry Passport SQW100-1

Механічні характеристики:

Вага: приблизно 194,4 г (6,9 унції) разом із батареєю на літій-іонних елементах

Розмір (Д x Ш x В): 128 x 90,3 x 9,3 мм (5 x 3,6 x 0,4 дюйма)

3 Гб пам’яті, 32 Гб для програм, гніздо для карти microSD

Ваш смартфон може бути обладнано модулем лазерного сенсора з такими характеристиками:

Лазерний пристрій класу 1

Максимальна середня потужність випромінювання: 0,18 мВт

Специфікації живлення:

Незнімна акумуляторна батарея на літій-іонних елементах

Підтримка нано-SIM-карт 3 В і 1,8 В

Сумісність роз’ємів для синхронізації даних і заряджання: мікро-USB 2.0, мікро-USB 3.0

Специфікації мобільної мережі радіозв’язку:

Підтримка восьми діапазонів LTE: LTE 700, LTE 800, LTE 900, LTE 1800, LTE 1900, LTE 2100, LTE 2300, LTE 2600 МГц

Підтримка п’ятьох діапазонів HSPA+: UMTS 800/UMTS 850, UMTS 900, PCS 1900, IMT 2100 МГц

Клас потужності: клас 1 (PCS 1900), клас E2 (PCS 1900), клас 3 (UMTS, LTE)

Частота передавання: 704–716 МГц, 824–849 МГц, 832–862 МГц, 880–915 МГц, 880–950 МГц, 1710–1755 МГц, 1710–1785 МГц, 1850–1910 МГц, 1920–1980 МГц, 2500–2570 МГц

Частота приймання: 734–746 МГц, 791–821 МГц, 925–960 МГц, 1805–1880 МГц, 1930–1990 МГц, 2110–2155 МГц, 2110–2170 МГц, 2300–2400 МГц, 2570–2620 МГц, 2620–2690 МГц

Специфікації мережі радіозв’язку Wi-Fi:

Стандарт бездротової локальної мережі: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r

Частота приймання та передавання для IEEE 802.11b/IEEE 802.11g/IEEE 802.11k/IEEE 802.11n/IEEE 802.11r: 2,412–2,472 ГГц

Частота приймання та передавання для IEEE 802.11a/IEEE 802.11ac/IEEE 802.11k/IEEE 802.11n/IEEE 802.11r: 5,180–5,825 ГГц

Специфікації радіозв’язку Bluetooth:

Підтримка одного діапазону: ISM 2,4 ГГц

Частота приймання та передавання: 2402-2480 МГц

Bluetooth класу 1

Якщо ваш смартфон підтримує технологію NFC, на нього також поширюються такі специфікації:

Робоча частота: 13,56 МГц

Підтримувані режими: зчитування/запису, емуляції карти, однорангових мереж

Юридичне повідомлення

©2015 BlackBerry. Усі права захищено. BlackBerry® і пов’язані товарні знаки, назви й логотипи належать компанії BlackBerry Limited і зареєстровані та/або використовуються у США та інших країнах світу. Bluetooth – торговельна марка групи Bluetooth SIG Call2Recycle є торговельною маркою Call2Recycle, Inc. CTIA - The Wireless Association – торговельна марка асоціації CTIA – The Wireless Association. GSM – торговельна марка асоціації GSM MOU Association. IEEE Std 1725, IEEE 802.11a, 802.11b, 802.11g, IEEE 802.11ac, 802.11k, 802.11r, та 802.11n – торговельні марки компанії Institute of Electrical and Electronics Engineers, Inc. LTE та UMTS – торговельні марки Європейського інституту стандартів зв’язку. Wi-Fi – торговельна марка асоціації Wi-Fi Alliance. Усі інші товарні знаки належать їхнім відповідним власникам. Ця документація, а також всі документи, включені до неї за допомогою посилання, зокрема документи, які надаються або публікуються на веб-сайті BlackBerry, надаються або публікуються у вигляді «як є» та не передбачають жодних умов, затвердження, гарантій чи заяв компанії BlackBerry Limited та її афілійованих компаній, від яких компанія явним чином відмовляється у максимальному обсязі, припустимому у вашому чинному законодавстві.

Умови використання будь-яких товарів або послуг BlackBerry викладені в окремій ліцензії чи іншій угоді, укладеній із BlackBerry із цього питання. НІЩО В ЦІЙ ДОКУМЕНТАЦІЇ НЕ МАЄ НА МЕТІ ЗАМІНИТИ БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ ПИСЬМОВІ УГОДИ АБО ГАРАНТІЇ, НАДАНІ КОМПАНІЄЮ BLACKBERRY НА ЧАСТИНИ БУДЬ-ЯКИХ ТОВАРІВ ЧИ ПОСЛУГ BLACKBERRY, ОКРІМ ЦІЄЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ.


BlackBerry Limited
2200 University Avenue East
Waterloo, Ontario
Canada (Канада) N2K 0A7

BlackBerry UK Limited
200 Bath Road
Slough, Berkshire SL1 3XE
United Kingdom (Сполучене Королівство)

Видано в Канаді